Пологи в пологовому будинку при 29 лікарні

Фото - Пологи в пологовому будинку при 29 лікарні

Я чекала ЦЬОГО дня довго. Хоча дату пологів мені ставили 4 серпня, ще наприкінці липня мені здавалося, що пологи не почнуться ніколи. Всі сусіди кожен день запитували: Ну коли? Коли? Отже самої вже не терпілося побачити мою лялюсечку, і ще ці доброзичливці.
Я як вийшла в декрет, ходила гуляти у двір кожен день. А то й по 2-3 рази. При тому що я живу на 5 поверсі і без ліфта. Як з'ясувалося пізніше, це зіграло важливу роль в пологах. Так що ДУЖЕ раджу побільше рухатися (народжувати буде не так боляче і пологи пройдуть швидше !!!). Ну так от. 1 серпня я як завжди гуляла у дворі з мамашка (різниця наших діточок 1 рік). Годині о 9 вечора, молода мама Таня сказала жартома: Народиш завтра, ось побачиш. (Її синочок народився серпня роком раніше). Ми з нею посміялися, що здорово буде, якщо у наших крихт буде день народження в один день. І розійшлися по домівках. Я як завжди погодувала чоловіка вечерею і лягла спати. Пологів я поки не чекала. Тому всюди пишуть і говорять, що повинна відійти слизова пробка, можуть з'явитися виділення. Помилкові сутички Брегстона-Хікса і т.д. У мене нічого з цього і близько не було. І тут ...

О 12 годині ночі у мене заскиглив живіт. Я кажу чоловікові: Раптом вже пора? ВІН мене успкоіл, і ми лягли знову спати. В 2:00 я прокидаюся ніби як в туалет. І тут починається ... Живіт як схопить на кілька секунд, потім відпустить. Але пробки як не було, так і немає. Я вирішила поки чоловіка не будити. Почекала ще десь півгодини. Все було також. Значить це і є сутички. Потім дуже захотілося в туалет (що мене обрадувало, думала, може без клізму обійдеться). Сутички були секунд по 15-20 кожні 5 хвилин. Я розбудила чоловіка, який спросоння сказав: Давай іншим разом. Але потім прийшов в себе і як ошпарений побіг заводити машину.

По сходах спустилася досить легко. До пологового будинку доїхали швидко. Єдине, що мене дуже засмутило, "моя" акушерка відмовилася приїхати на пологи, тому у її сина в цей день був день народження. У приймальному мене оглянула лікар, сказав Розкриття 0.5 см. Забрала обмінках. І ми пішли мене народжувати. Як тільки ми піднялися в родблоке, перше, що я почула, як заплакав малюк !!!! Подумала, от хтось відмучився. А мені невідомо скільки часу тут доведеться провести. Все таки перші пологи. Привели мене в родзал. У цьому пологовому будинку величезний плюс, що весь період сутичок і пологи ти проводиш в одному залі, з туалетом і душем. Адже ще в багатьох пологових будинках є передпологові палати на кілька породіль і пологових залів. Привели мене значить в бокс і пішли. Я залишилася одна зі своїх пузом! Дзвоню мамі, кажу, як і що. Перейми кожні 4 хвилини по 30 секунд. Я весь час ходжу (дійсно допомагає!). Коли є 4 хвилини, намагаюся полежати Спати хочеться Моторошно. Прийшла акушерка, прошу, зробіть мені медикаментозний сон. Вона відмовила. Мовляв потім посплю. Минуло години 2-3 від початку першої сутички 3:00. Прийшла акушерка. Сказала розкриття 2 см. Я засмутилася, думаю справа йде повільно і мені ще як мінімум годин 10 мучаться. Дзвоню поскаржитися мамі. Сутички посилюються. Час скорочується, біль наростає. Перерва між переймами 3 хвилини. Сутички секунд по 40. Проходить ще години 2. Від першої сутички 5:00. Приходить лікар. Оглядає. Розкриті 5 см. Вирішує проколоти міхур. Води виявляються зеленими (я перед пологами хворіла на застуду). Каже більше вставати не можна, а то дитині буде погано. І я знову залишаюся одна. Проходить зовсім небагато часу. Сутички стали дуже частими (кожну хвилину, тривалістю теж по хвилині), біль нестерпним. Лежу і ною, дзвоню мамі, прошу забрати мене додому. І тут відчуваю, що дико хочу в туалет. Значить пора народжувати. Поруч як раніше нікого. Починаю кричати, що народжую. Заходить акушерка, каже: Та ну тебе, рано ще, від першої сутички 6,5 годин минуло. Я їй кажу, що в мене вже малюк виходить. Ну вона вирішила подивитися, і як закричить: Ой, ми народжуємо. І стала мене вчити як дихати. 3 рази тужімся, відпочиваємо, 3 рази тужімся, відпочиваємо. І т. Д. До речі, зовсім не боляче. Можемо від сутичок втомилася, не знаю, але боляче не було зовсім. Навіть прикольно. Відчуваєш, що ДУЖЕ хочеш какати і не можеш, і ось тужішь, стараєшся, навіть азарт пробивається. Прийшла лікар, здивувалася, що так швидко. Вона сама думала, що я ще години 3 як мінімум полежу. Сказала на стіл залазити. А сутичка як схопить і залазити туго. Ну нічого, це не головне. Я стараюся значить, а коли перерва між переймами на секунд 5, гладжу животик, і кажу своїй Лялечка, що скоро ми зустрінемося. Персонал весь сміявся. І тут мені кажуть, що мене поріжуть, щоб швидше було. Я злякалася, адже багато хто говорить, що боляче. А насправді я чула тільки секундний звук ножиць. Ріжуть на потузі і це НЕ боляче. А потім я один раз тугіше і ... Народилася головка, а потім акушерка витягла за плечики мою дівчинку. Я не можу описати словами це ЩАСТЯ !!!! І в животі так приємно порожньо стало, навіть незвично. Я ще подумала, як же без живота жити, незручно адже. Правда був сумний момент: через зелених вод, мою дівчинку відразу забрала неонатолог (дитячий лікар). А мені так хотілося відразу її притиснути. Моторошно хотілося плакати від щастя, але сліз не було зовсім. Потім акушерка витягла послід. І стало зовсім вільно і легко.

Лежу я ТАКА щаслива і задоволена, дивлюся на мою дівчинку. Вона найкрасивіша, найкраща. Дивиться на мене величезними очима, і думає: ось вона, моя МАМА. Яке ж це слово МАМА! Я МАМА! Пишу це зараз, а в самої відчуття, ніби це тільки що сталося.
Так, забула додати, коли мене зашивали, я відразу сказала лікарю, що її віддячу, вона відразу заусміхалася, сказала, що зайде в палату і я їй передам грошей! І зашила так, що я НІЧОГО не відчула, і шов зажив швидко.

Дівчата, милі! Не бійтеся! Все не так страшно! Ви думайте про свою Ляльці! Про те, що маляті НАБАГАТО гірше і страшніше. Адже він НЕ знає, що відбувається. Сидить він у мами в животику, і тут його величезна сила випихає. А ви-то знаєте, звідки біль. Думайте про малюка, говоріть з ним. Йому ТАК потрібна підтримка! І знаєте, рухайтеся побільше! З мого досвіду і досвіду моїх подруг, чим більше руху під час вагітності, тим легше пологи. А будете лінуватися і лежати, буде тільки гірше (і ВЕС більше). Так що не бійтеся. Ви йдете НЕ народжувати, і знайомитися зі своїм довгоочікуваним малям !!!! Бажаю Вам всім легких пологів, хороших діточок! Ви МАМИ! Це головне слово! Удачі!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 1349
Увага, тільки СЬОГОДНІ!