Пологи в пологовому будинку при КДБ 70

Фото - Пологи в пологовому будинку при КДБ 70

Здравствуйте !!!
Ось нарешті і я зважилася розповісти вам свою історію про вагітність і пологи!
Завагітніла я несподівано, що не Жданов, не гадав, т.к. майже рік цього хотіла, але ніяк не виходіло.І ось тоді, коли я зовсім цього не очікувала, я завагітніла. В цей час я поїхала відпочивати до Одеси з подругою і там відчула, що щось зі мною не те. Мені ставало погано від запахів, змінився смак до їжі, мене нудило від їжі, яку я обожнювала, змінився настрій. Помітивши таке я вирішила зробити тест на всякий випадок. І о диво! Я виявилася вагітна!

Спочатку я не могла повірити в це, а потім побігла писати смс, щоб порадувати майбутнього папочку.Подруга довго не могла в це все повірити, думала, що жарт. Я приїхала в Москву.Сходілі з папкою в ЗАГС, де нам призначили весілля на 6 ноября.решілі народити дитину в повноцінній сім'ї, та й щоб морок потім менше з документами всякими било.Решіла трохи попрацювати, так місяці два.
6 листопада зіграли весілля.

Встала на облік в Ж / К.
Спочатку все було "ок" і мені навіть дуже подобалося туди ходити і весь час дізнаватися новеньке про малише.Но потім я зненавиділа це місце так, що навіть бажання не було туди ходити! Лікарі зараз стали якісь, їм аби відмазатися (зняти з себе всяку відповідальність). Я швидко набирала вагу, на що моя лікарка мене кожен мій прихід сварила, що мовляв гестоз, що на розвантаження покладе, якщо так і далі справа піде. А я ніколи в лікарнях не лежалаі для мене це все уявлялося просто жахом !!! Нічого з вагою я вдіяти не могла, хоч їла мало. Садила вона мене на розвантажувальні дні, кефирчик, сирок і фрукти, але я набирала в такі дні ще більше ніж в обичние.Потом то я дізналася, що виявляється це у мене в роду від мами і від бабусі, і то у них вагу під час вагітності був навіть більше мого!
Але й ці мої доводи лікарку НЕ успокаівалі.Она кожен раз мені маніакально вимірювала тиск-норма, посилала на узі-норма, дивилася набряклість ніг-небуло, і ніяк не могла заспокоїтися. Доводила мене жахливо і це на останніх двох місцях !!!

Ніяк не УНІМА послала на КТГ. У цей день я себе почувала відмінно. А КТГ погане виявилося, причому два рази. Хоча робили мені його неправильно, треба лежачи, а мені робили сидячи сиділа я так майже годину! Ну як тут не задихатися ??? Послала мене до головної і та вмовляла лягти на разгрузку.Етого я дуже боялася, я не хотіла лягати і навіть писала 5 відмовних. Тим більше, що пропонувалися мені пологового будинку, які прикріплені до нас, а я домовилася вже ктому часу зі своєю акушеркою з 70 пологового будинку. Боялася народити не там де хотіла, та й не хотіла до пологів лежати в пологовому будинку. Я була начитана розповідями про пологи і пологових будинках і мала уявлення про кожного і про ставлення до рожаницам.

Я подзвонила своїй акушерці і розповіла їй все, мовляв так і так, і вона сказала, щоб я лягала до них і що домовиться зі всемі.Дело в тому, що цей пологовий будинок вважається одним з найкращих і туди навіть зі свого району не всіх беруть , а що вже говорити про мене, я живу майже на іншому кінці від них. Мене взяли. Оглянули в перший же день і сказали, звичайно не прямим текстом, що моя лікарка дуринда і що я тут роблю, якщо зі мною все добре і КТГ відмінне, дитина відчуває себе превосходно.Но залишили до кінця тижня (на 4 дні), щоб моя лікар від мене відстала, а я хоч подивилася, де народжувати буду. Палата виявилася двох місцева Менш спеціально поклали з дівчиськом майже мого возраста. ми всі 4 дні, поки я була тама, лежачи під крапельницями базікали і сміялися. Мене виписали і я приїхала домой.Шла 38 неделя.І ось я вже не могла ніяк дочекатися, коли ж нарешті побачу свого малюка! Я вже толком втомилася від свого пуза і від очікування.

І на 39 тижні я вже прокинулася о 6 ранку зрозуміла, що щось не те і відчувала якісь віддалені болю. Лягла поспати ще, але не змогла. Валявся до 9 Чи 10 ранку і всё.Пошла вважати схваткі.Оні були безладні, але я все ж думала, що ось почалося, настав мій довгоочікуваний недь "Х"! Розбудила чоловіка і сказала, щоб шукав замовлення таксі. Замовили таксі, подзвонила акушерці, просиділи до 14 або 15:00 і поїхали в пологовий будинок. Акушерка на моє щастя в цей день працювала, не треба було їй їхати з дому до мене. Приїхала. Мене оглянули і сказали, що це тренувальні перейми і що я не народжую, а адже боляче було дуже вже, як це треніровочние.Но акушерка все ж сказала залишитися.

Мене підняли в родблок.Там я пролежала годинку поки якийсь молоденький лікар питав у мене різні питання для отчётності.А я в цій жахливій ночнушке лежу, яка ледве попу прикриває! А після прийшла головний лікар на цю зміну і посмотря мене сказала, що народжувати я буду сьогодні і навіть час сказала-о 2 годині ночі (15 квітня, а було 14 квітня). Я по початку ходила від неробства по палаті з кутка в куток, а потім мені стало дуже і дуже хреново.Схваткі усілівалісь.Моя акушерка все бігала до мене через кожні дві хвилини і питала про самочувствіі.Я початку молити її, щоб вкололи мені сонника і я поспала хоч трохи. Через годинку, коли можна було вкололи і я уснула.Проснулась, а сутички ще крутіше! І ніякі пози там, яких я начиталася, не допомагають !!! Прокололи міхур і почали допомагати, розтягувати там щось, щоб я швидше народила, а НЕ мучілась.І так вони весь час, через кожні хвилин 20-30 до мене ходили. А я ходила і весь час вважала сутички і дивилася на годинник, ну коли ж буде 2 години і це пекло закінчиться !!! І от коли час пріблізелось до 2 години я почала народжувати!

Прибігла моя акушерка і почала допомагати мне.Я мені при цьому страшенно захотілося спати, т.к. вимотана я була до предела.У менясхваткі і ось-ось потуги почнуться, а я очі закриваю і засипаю.Она мене торсає, мовляв не спи! Почалися потуги, а я не можу стриматися, вона на мене кричить-не можна тужитися, а я через раз, ну не можу! Важко напевно головку народжувати було, хоча вже було таке полегшення, що народжую, що болі не було вже, а була тільки радість. Не пам'ятаю на який потузі я народила! Мого маленького, такого беззахисного хлопчика поклали мені на живіт, а я боялася його тримати, такий крихкий він був! Коли мого Масика обробляли я лежала, дивилася на нього і милувалася моєму котёночку.Когда народився він не плакав і не закричав, трохи покрехтел і всё.Я дуже боялася одного-було в нього одне обвиття пуповиною, але все пройшло добре.

Пологи тривали 10:00 25 мінут.Роділа я в 2:00 5 мнуть (а як лікар вгадала то!) Ночі. Хлопчик. Вага 3640, зріст 53 см. І по Апгар 7/8 (через обвиття, а так більше було б). Назвали Дмитром, ім'я ми вже заздалегідь придумали коли дізналися, що буде у нас мальчішечка. Народила я без розривів хоч і не доклала до цього ні грам усілій.Всё завдяки моїй акушерці! На ранок піднялася вже самостійно в післяпологове. Крихітку мені принесли струму на другому суткі.Пріносілі сплячими, т.к. їх там догодовують. На 4 день мене виписали, а мені вже не терпілося потрапити додому з моїм хлопчиком !!!
Ось така розповідь у мене вийшов !!!

...Сімейство Шарапових.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 738
Увага, тільки СЬОГОДНІ!