Мої довгоочікувані пологи в ЦПСИР

Фото - Мої довгоочікувані пологи в ЦПСИР

Тепер, через півтора тижні після цього дивного події, і я можу описати цей нелегкий процес. За час вагітності я всіляко готувалася до цієї події: займалася на курсах "Радома" для вагітних, знайомилася з курсами в ЦПСИР, за компанію з подругою сходила на пару лекцій "Перлини", Плавала в басейні, працювала до 38 тижня - але це я вже не по темі ... Коротше, про вагітність, пологи і грудне вигодовування я знала майже все.

У підсумку, як це часто буває з нашою сестрою, - народжувати приготувалася на 37 Едель. Мотивацією служило те, що я сама народилася на 37 тижні, ну, і просто - чому б і ні .... Але 37 тиждень пройшов ... за нею 38-я, правильно, потім 39-а, 40-а .. .а ознак початку - ні в одному оці. Не було ні пробки, ні опускання живота, ні інших радощів. Не допомагав ні секс, ні миття підлоги, ні всіляке інше хотіння. Тягнулася 41 тиждень, а за нею 42-я. Все це супроводжувалося ривамі, плачем, киданням телефонних трубок. На рахунок телефонних дзвінків - окрема історія: я чесно всіх попередила - не дзвоніть, подзвоню сама, але ефект був зворотний - люди дзвонили по кілька разів на день. Та ще припікає в жіночій консультації тим, що вбиваю свою дитину, йому у мене в животі вже, бачите-ли, погано, поставили гестоз за разовим білку, намерілі тут же тиск 130 на 70, загалом, караул. Що було робити? В ідеальний план пологів я ніяк не вписувалася - з переймами в ЦПСИР.

Довелося шукати надійне містечко через знайомих. Знайшла. 500 баксів. Пологовий будинок при 8 ГБ. Стрілка завтра в 12 дня. Ну, і добре. Я розслабилася, заснула ......

А о сьомій ранку у мене почали відходити води :) З переляку я сказала про це мамі, яка тут же змусила мене викликати швидку і не чекати 12 години дня Треба віддати належне швидкої - я не встигла попити чаю, встигла тільки прийняти контрастний душ і облитися холодною водою. Приїхала швидка хвилин через 5-10. Засадила нас з чоловіком в машину і помчала в ЦПСИР. Особливо благати це робити нам не довелося, бо я мала негативний резус-фактор, а чоловік - позитивний. Ми їхали в швидкій і раділи, що їмо в ній :). По дорозі я відчула три слабенькі схваточкі - як трохи хворобливі місячні, хвилин через 10 кожна. І так було навколо красиво і радісно, що ми вирішили дати 500 р водієві на морозиво дітям :)

Приїхали в приймальне відділення на початку дев'ятої ранку. Була зміна персоналу. Мене переодягнули, віддали чоловіку всі речі, відіслали його додому, а мене залишили наодинці з непромокаючої тапочками .... І дуже приємна дівчина запитала мене, чи не проти я, якщо вона мені клізму подовше буде ставити, щоб наступну народжує прийняла інша зміна: ) Я відповіла, що ні, краще давайте поговоримо за життя подовше, а клізму як годиться ... На цьому зійшлися. З бесіди я дізналася, що народжують у той ранок був ненормальне кількість ... не інакше як магнітний сплеск або інше погодне явище. Похвалили мою поголена лобка, поскаржилися на зарплати лікарям і вчителям, посварили нахабних пацієнтів, які за бабки себе дуже егоїстично ведуть. Нарешті, зробили довгоочікувану клізму. Потім обрая літня няня відвела мене в душік. Після душу на мене накинули халатик і відвезли у відділення, де народжують.

Уже в ліфті стали доноситися крики народжують. От була веселуха. Отже.
Мене привезли в допологову палату, де було ще три дівчини, що знаходяться на різних стадіях сутичок. Одна дівчина корейської зовнішності орала кожні три хвилини так, що всі інші скрипіли зубами. Час йшов. Прийшли дивитися розкриття. Мене пощупали, сказали "добре". Пішли. Схваточкі арасталі і йшли раз на сім - вісім хвилин. Прийшов студент ставити монітор. Поки копався у мене на животі, я нарахувала дві сутички :). У той час кореянка продовжувала кричати і періодично зливалася в резонансі зі своєю сусідкою. Мої ж сутички ставали все болючіше. Десь близько 12 дня кореянку повели народжувати, а мені сказали, що мої води - це зовсім і не води, а пробка, і що перейми йдуть стабільно і добре, але моїми природними темпами я народжу тільки вночі, тому під мене швиденько поклали судно і розкрили околоплодний міхур.

Прийшов студент ставити монітор. На цей раз я нарахувала 4 сутички у себе, ока він порпався на моєму животі. Муки пекла почалися в 3 дня. Так, було боляче. Але я знала, що не можна йти від болю, потрібно навпаки - йти назустріч, у що б то не стало. Сутички йшли раз на п'ять - чотири хвилини. На сутичці я скочила з ліжка, мене ковбасило по всій палаті, а між переймами я валилася на ліжко і примудрялася провалюватися в забуття з якимись імітація сну. Скажу, що знеболення просять дуже багато, і я розумію їх бажання - нічого не хочеться під час сутичок з такою силою, як поспати ще кілька хвилин. У нашій палаті не просили анестезію двоє - я, бо була готова до болю і кореянка, яка "погано говорити по російськи".

Далі в моїй пам'яті стерлися годинник, але близько семи моя стихія виросла до того, що я більше не могла терпіти - я вирішила покликати лікарів і збрехати їм, що мене тужить. Прибігла лікар - помацала розкриття, виявилося, що на сутичці - 10 см :). І тут мене правда, як затужить. Прибігло ще людей з персоналу і мене повели в пологовий бокс! Де спочатку на одному ліжку мене ще так не кволо тугіше кілька разів, а потім на іншому ліжку я почала посилено народжувати мою дівчинку. Народила в підсумку о пів на дев'яту вечора. 42-я тиждень дала знати про себе у вигляді великої голови і ваги дитини. Тому на другий і третій потузі голова дитини показувалася і йшла назад при розслабленні. Але потім, мене чікнулі разок ножничками і витягли мою Дочу за одну наступну потугу. І зовсім не боляче. Вірніше та маленька біль не йшла в порівняння з тим щастям і ейфорією, що я бачу свою дитину. Мою Таньку піднесли спочатку до грудей, а потім до особи, де вона відразу почала лизати мені ніс.

Ось тут я і почала плакати. Мною було виплакатися стільки щастя, що його могло вистачити на всіх бажаючих завагітніти і виносити. Я плакала, а мені казали цифри ... 8-9 по АПДГАР, 37 чогось ще, 4 кг, 54 см ... 4 см волосся ще пожартували лікарі. А ще вона була не синя, не червона, а трохи розоватая і Такао красива.

Про народження плаценти навіть і говорити нічого. Трохи напружила живіт, і плацента вийшла. Гладуняк, червоненька. Лікар навіть покликала того студента, щоб продемонструвати ідеальний експонат. Далі я лежала 2:00 в коридорі з холодною грілкою, мені кололи антіглобулін, потім перевезли в післяпологову, де я лежала вже на животі. А на ранок вже починається інша історія. Історія нашого спільного життя з Танько.

Бути може коли-небудь я її напишу. І величезне спасибі всьому персоналу ЦПСИР. Всі чуйні та уважні. Ні грубих лікарів, - є нахабні породіллі. Треба мати величезне терпіння в роботі з народжують, але яка нагорода - бачити початок нового життя.
Народила 29 червня в 20.35.

Лена.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 1093
Увага, тільки СЬОГОДНІ!