Щасливий шлюб за допомогою магії

Фото - Наречена шукає нареченогоЩоб забезпечити створення щасливої родини, коштує чимало потрудитися - доводиться шукати гідного партнера, а також створювати для нього гідні умови, при яких він погодиться стати вірним чоловіком. Суттєве полегшення можуть принести змову і молитва, щоб вийти заміж - вони забезпечують значне підвищення ймовірності успішного результату справи. При цьому вам не потрібно докладати величезних зусиль, однак варто щиро вірити в результативність подібних заходів, інакше магія не допоможе.

Крім того, ви повинні обов'язково знати чоловіка, за якого хочете вийти заміж - незнайомця переконати не вийде навіть при дуже сильному впливі на його психіку. Дуже важлива умова, яку необхідно дотримуватися, читаючи змова, - людина повинна бути повністю вільний від відносин, інакше ви викличете на себе порчу, створену гнівом його другої половинки.

Зміст

Найсильніша народний метод

Щоб отримати впевненість у тому, що обрана вами методика спрацює, варто скористатися наступними рекомендаціями.

Важливою умовою є цілковита таємниця - якщо ви будете кричати на кожному розі «Хочу заміж!» Ритуал не спрацює практично зі стовідсотковою ймовірністю.

Крім того, необхідно отримати максимально позитивний настрій і повністю очиститися від поганої енергетики, яку ви отримуєте від інших людей і при зіткненні з неприємними подіями - для цього добре підійдуть молитви, медитації та інші ментальні практики.

Фото - Віник і совокЗмова починається з покупки віника - необхідно зробити це на ринку і не брати при цьому здачу. Вийти заміж можливо, якщо ви принесете цей домашній інструмент до себе, і не будете використовувати його до наступного повного місяця. Щоб ефективність обряду була максимальною, варто також заздалегідь підготувати жовтий совок - колір в даному випадку є принциповим.

Опівночі вийдіть на поріг і почніть швидко підмітати його, здійснюючи руху у напрямку до вхідних дверей - при цьому необхідно повторювати максимальну кількість разів змову:

«Багато в окрузі молодців
Багато окрест женихів
Їх до себе я жену
Їх до себе я заманю
Молодих та сильних
Розумних да пригожих
Мудрих і багатих
Щоб відбою від них довіку не знати! »

Сміття необхідно зібрати в полотняний мішечок, щільно зав'язати його мотузкою, а також перевірити, щоб він не висипався назовні навіть при сильному струшуванні. Скоро вийти заміж можна, якщо ви скажете над отриманим магічним предметом дев'ять разів слова молитви «Отче наш», а також покладіть його в ящик, де його буде бачити мінімальне число людей.

Використовувати подібний змову можна в період кожного повного місяця без обмежень, щоразу збираючи сміття в один і той же мішок, при необхідності додавши до нього наступний. Чим більше ви здійснюєте виконання такого обряду і читаєте молитви, тим більше буде вірогідність знайти хорошого чоловіка.

Рішення матеріальних проблем

Обряд з монетами

Фото - Жінка дістає гроші з кишені чоловікаДалеко не завжди хочеться вийти заміж за першого-ліпшого людини - необхідно, щоб обранець відрізнявся високим рівнем матеріального достатку, а також досить високою вартістю майна. Подібна обставина робить змову більш складним, а його вплив більш тривалим, ніж у звичайних умовах. Скориставшись таким способом, ви зможете повільно, але впевнено наблизитися до своєї мети, з кожним днем підвищуючи шанс знайти багатого нареченого.

Для здійснення змови вам знадобиться ряд досить рідкісних компонентів, серед яких:

• золота монета;
  • три срібні монети;
  • суцвіття вербени;
  • пелюстки чайної троянди (гибискуса);
  • полин - з неї необхідно приготувати спиртову настоянку.

Опівночі повного місяця зберіть все зазначене вище на столі і відкрийте вікно так, щоб на нього падало хоча б один промінчик від небесного нічного світила. Складіть стопкою срібні монети, а на них покладіть золоту, злегка зсунувши її вбік, щоб край звисав, утворюючи невеликий козирок. Вийти вдало заміж вийде, якщо ви попередньо засушити квіти вербени і пелюстки гібіскуса, і істолчете їх, додавши всередину полинової настоянки. Отриманий матеріал буде являти собою строкату масу, якій необхідно посипати стопку, повторюючи змову:

«Славна моя краса
Багато хто знає про неї
Але нікому вона не дістанеться
Крім тебе одного
Де ти, мій суджений
Де ти, гідний
Буду твоя я дружина
Коль добре буде з тобою
Буду я вірна
Буду приблизна
Тільки твоя я
Твоя назавжди! »

Талісман з пшона

Фото - Мішечок пшонаВи можете вийти заміж за досить забезпеченого чоловіка, якщо створите своїми руками невеликої тканинний мішечок і наповніть його доверху пшоном. Такий талісман необхідно носити сім днів і сім ночей при собі - навіть уві сні він повинен стосуватися вашого тіла. Через зазначений час вийдіть на перехрестя чотирьох доріг і розсипте пшоно на північно-східний кут. Дочекайтеся, поки прилетять птахи і почнуть клювати зернятка, після чого вимовляєте швидко і без запинки змову:

«Пшоно дрібне, та сильне
Птахи швидкі і спритні
Як пшоно вони поїсть
Та сил нових наберуться
Так і до мене женихи
Хороші да багаті потягнуться
І прийдуть гожі
Так розкішні
І буду я женою приблизно! »

Протягом семи ночей після цього читайте молитви «Отче наш» по сім разів мінімум перед сном.

Повторювати подібний змову занадто часто не рекомендується - він сильно виснажує енергетику людини, що може призвести до досить серйозних непередбачених наслідків.

Крім того, уникайте проведення ритуалу на убутну місяць - ви можете назавжди втратити хороших женихів і надовго залишитися ні з чим.

Екстрені способи роздобути чоловіка

Фото - Схвильована дівчина тримається за головуІснують певні ситуації, коли вийти заміж необхідно максимально терміново - наприклад, під час вагітності або при необхідності затриматися надовго в іншій країні подібним способом. Зрозуміло, що про велике кохання мови йти не може, однак використовувати подібні методики, щоб поправити своє незавидне становище, можна. Важливо знати, що при цьому не можна мстити кому-небудь таким способом або задумувати інші неприємні вчинки - це обернеться сильної псуванням, накладеної на вас.

Найпростіший і найдієвіший змова робиться на квіткову грядку. Для цього ви повинні рано вранці на світанку вийти на балкон або у двір і почати саджати невеликі кущики з квітами - бажано використовувати вербену, фіалку, настурції та інші рослини подібного типу. Якщо ви будете робити це досить довго, не поспішаючи і намагаючись не пошкодити коріння, незабаром можна вийти заміж.

Виконуючи подібну кропітку роботу, після успішного висаджування кожного наступного кущика вимовляєте змову:

«Як квіти ці приживуться, так і ти (ім'я мети) у домі моєму затримаєшся
Чи не бути тобі більше соколом швидким, не бути тобі вовком одиноким
Бути тобі чоловіком моїм, бути тобі на грядці домашньої в теплі і ситості
А коли смілуешься наді мною і в дружини візьмеш, так вірною я буду і вдячної! »

Фото - Чоловік одягає обручку на палець жінціПісля того, як ви виголосили подібний змову, чоловік стане частіше серйозно замислюватися, щоб провести залишок життя з вами. Варто відзначити, що тут ваша роль не закінчується - жінка, що здійснює чаклунський ритуал, дійсно повинна створити прекрасні умови для свого майбутнього чоловіка. Якщо у вас все вийшло, і ви щиро вірили, що вам вдасться вийти заміж, незабаром ваші бажання здійсняться.

Коли всі проблеми будуть вирішені, можливо, не знадобиться позбавлятися від термінового шлюбу - пам'ятайте, що велика любов часто виростає з простої ніжності і турботи.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 895
Увага, тільки СЬОГОДНІ!