Дімулькіни пологи, як народжувалося наше щастя - 25-й пологовий будинок

Фото - Дімулькіни пологи, як народжувалося наше щастя - 25-й пологовий будинок

Про свою вагітність я дізналася, після того, як одного разу прокинувшись вночі від страшного болю внизу живота, на ранок побігла до лікаря, і ось вона то мені відкрила таємницю, узі показало 4 тижні вагітності і початок моєї вагітної життя. Тягаря протікала нормально, тільки в перші три місяці нудило іноді і постійно хотілося спати.

Народжувати я з самого початку збиралася з чоловіком і ми вагалися у виборі пологового будинку між 4-м і 25-м, але коли прийшов час укладати контракт чоловік злякався і навідріз відмовився йти зі мною за нашим крихтою, тоді я і вирішила, що контракт мені не потрібен і моя лікар познайомила мене із завідуючою відділенням 25-го пологового будинку Самоделовой Надією Михайлівною, як виявилося, з чудовим лікарем.
ПДР в мене була 20 січня, але після огляду Надія Михайлівна поставила з 19 по 27, і сказала що швидше за все проходжу довше. Не знаю так співпало, чи насправді, але я дуже просила Дімку народитися 20-го січня, мені чомусь саме в цей день хотілося, і ось лягаю я спати 19-го, і яке то в мене передчуття дивне з'явилося, наче в цю ніч все і станеться, і як то малюк в животику сильно буянити почав, я навіть довго від цього заснути не могла. Прокидаюся о пів на четверту, від того що начебто як то живіт тягне, до цього ніяких провісників і тренувальних сутичок у мене не було, і ось лежу я і засікаю час, через десять хвилин, знову тягне, так пролежала майже годину, весь час засікала , потім вирішила розбудити чоловіка і ми вирішили що ще трохи почекаємо і будемо дзвонити лікареві. Я пішла у ванну, тому читала, що тренувальні сутички у воді припиняються, просидівши там півгодини, сутички так і не припинилися і я почала готувати себе до пологів, о 6.30 подзвонила Надії Михайлівні і вона сказала приїжджати в районі 9.00-9.30.

Сутички були регулярними, але біль чомусь не посилювалася.
Пройшовши чудові курси для вагітних у сімейному центрі "Чарівний дитина", Де нас навіть навчили як подивитися розкриття шийки матки, я збиралася їхати в пологовий будинок на розкритті близько 6 см, так як до цього пологова діяльність може припинитися від стресу і краще перебувати в спокійній обстановці до цього розкриття, а поїздка в пологовий будинок для мене була справжнім стресом, але так склалося, що чоловік не міг довго зі мною перебувати вдома, йому обов'язково потрібно було їхати на роботу, а на швидкій їхати в пологовий будинок і однієї перебувати вдома мені зовсім не хотілося і тому ми вирішили в 8.30 мене везти в пологовий будинок? але як тільки підійшли до гаража-сутички зникли, чого я найбільше і боялася, прибувши в пологовий будинок, Надія Михайлівна сказала, що розкриття 1 см, дитинка доношених, і що будемо народжувати. Я зі сльозами відпустила чоловіка, і пішла народжувати)

Сутички так і не повернулися і для початку пологової діяльності Надія Михайлівна проколола мені міхур. Я її нема за що не засуджую і прекрасно розумію, що так було швидше, але я хотіла сама народити без всяких втручань, адже при втручаннях дитинка більше страждає, але так вже склалося ...
Через годину після проколу міхура почалися перейми, та з такою силою, що я відразу застогнала, розкриття було маленьке, а головка відразу опустилася дуже низько - біль був нестерпний, і промучившись так години півтори, мене знеболив епідураль і вкололи снодійне, так я проспала годину з гаком, проснулacь від болю, розкриття було 4 см, біль повернувся - мені вкололи ще дозу епідурала, біль пройшов, але не зовсім, підійшла анестезіолог і без відома Надії Михайлівни додала мені епідурала, чого робити було не треба.

І ось у мене повне розкриття і треба тужитися, а епідурал ще діє і я не відчуваю куди потрібно тужитися, загалом я дуже старалася, постійно думала про свого малюка, що йому зараз ще болючіше ніж мені, але нічого не виходило, пройшло напевно хвилин сорок моїх усілінний старань, але так нічого в мене і не виходило, Надія Михайлівна періодично насторожено прислухалася до биття серця малюка і я помітила що вона тривожиться, сили у мене були на межі і мене все таки вирішили трохи надрізати, сталося це на потузі, болі я не почувтвовала, я тільки відчула як з мене почав виходити мій малюк.

Я випробувала невимовне щастя, коли його поклали мені на живіт і він не плакав, а просто насторожено на мене так дивився, це було таке диво, після цього його зважили, поміряли і ми більше ні на хвилину не розлучалися.

Як я дізналася пізніше, у нього було невелике обвиття, і тому так турбувалася Надія Михайлівна, але на щастя все пройшло добре і Дімульке народився в 19.40, з вагою 3050, зростом 53см і 8 балів за Апгар.
Підійшла потім акушерка сказала що якби не обставини, то з моїми тканинами я б народила сама без єдиної тріщинки, але це не головне, головне що наш малюк з нами і все у нього чудово !!!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 627
Увага, тільки СЬОГОДНІ!