Як у мене акушерка на пологах заснула, чи пологи в пологовому будинку при 29 лікарні

Фото - Як у мене акушерка на пологах заснула, чи пологи в пологовому будинку при 29 лікарні

Почну з того, що ми з чоловіком одразу вирішили народжувати платно. З середини вагітності я почала придивлятися до пологовим будинкам, читала інет і вибирала. У підсумку зупинилася на пологовому будинку при б. 29. За півроку до мене там народжувала подружка і залишилася цілком задоволена. І ось на 36 тижні я приїжджаю для укладення контракту. Мене запитали у кого я хочу народжувати у чоловіка або у жінки, я відповіла, що хочу чоловіка ..

Існує думка, що чоловік ставиться м'якше до породіллям. Так мені і не вдалося дізнатися чи так це ..
Сидимо з чоловіком чекаємо лікаря, а поруч вхід в приймальне відділення і відразу стало якось страшнувато, що там за цими дверима? Приходить лікар, дуже милий чоловік, і тут з'ясовується, що прийняти вони мене можуть без консультації їх лікаря-кардіолога (у мене пролапс метрального клапана), я засмучуюсь. Мене записують на прийом до нього через тиждень. Ми обмінялися з лікарем координатами і поїхали додому. На наступний день я прийшла на плановий прийом до гінеколога, а треба сказати, що малюк з самого ранку не давав про себе знати і живіт стирчав колом. Зробили КТГ воно показало сутички .. Вирішили госпіталізувати.

Я сказала, що хочете робіть, але мене потрібно покласти в 29 пологовий будинок і завдяки старанням мого лікаря через 2 години я там і виявилася, тоді ніхто не припускав, що додому я вже повернуся не одна. Привезли мене до тієї самої двері приймального відділення біля якої ми вчора з чоловіком сиділи, от уже не думала що так швидко я тут опинюся. Мене оглянули, взяли кров і виявилося, що місць в патології немає тут у всіх і спливло питання, а чому власне мене привезли сюди, а не в районний пологовий будинок, ну я відразу зробила невинне личко і поплескавши оченятами сказала, що поняття не маю чому швидка вирішила поїхати
сюди))) В результаті першу ніч я провела одна в родовому блоці і змогла повною мірою насолодитися видом крісла та криками з сусідніх блоків де вже щосили народжували. Ентузіазму мені це не додало, тому пролежавши тиждень в патології, в яку мене все таки перевели, з тонусом матки, я стала проситися додому. У мене йшла 38 тиждень і психологічно я народжувати ще не збиралася.

І ось о 8 годині вечора я відчула, що по ногах у мене щось потекло, я подивилася вниз, скрикнула "ой матусі" і побігла в туалет. Вийшовши я натрапила на дві пари очей моїх сусідок з застиглому німим
питанням. Я сказала "да", Це вони, води .. Всю вагітність боялася почати народжувати під ніч і ось так і вийшло. На тремтячих ногах пішла на пост і оголосила медсестрі, що я народжую. Прийшла лікар, оглянула і сказала потихеньку збиратися в родблоке, поспішати нікуди. Набрала чоловікові. Він запитує "Як справи?", Я відповідаю "Народжую", "Як народжуєш?!?!?", "Води відійшли ,,,", "О-О-О !!!" тільки й зміг відповісти він.
Плозвоніла мамі, та, як завжди, не послухавши почала щось швидко говорити, я перебила."Мам, я народжую", "Ах, ой ..", "Чи не панікуй!" бадьоренько відповіла я.

Зібрала всі свої пожитки в пакетики взяла тільки воду да телефон і пішла здаватися. Мене поголили (не так вже це і жахливо, добре, що можна своїм верстатом), поставили клізму (теж терпіти можна) і спустили в родблоке. Місць як завжди не виявилося тому поклали туди, де ще лежала попередня породілля і
її малюк. Я навіть зраділа, тому відразу почала її розпитувати що та як. Запитала як їй акушерка, дівчина (вона теж народжувала безкоштовно) була в повному захваті від неї. Вона їй допомагала активно і при переймах і при пологах. Я відразу якось розслабилася дізнавшись, що у мене теж вона ж буде. Як потім оказалосьзря розслабилася ... Мене все розпитали про вагітність, записали куди потрібно і поклали
в ліжко. Я стала чекати сутичок. Поступово почала вловлювати деякі потягування внизу живота. Я зраділа, от і у мене почалися перейми про які так багато прочитано. Я навіть постонать
небагато, що б дівчина і лікар зрозуміли, що я тут не просто так лежу, а народжую!)) І зовсім не боляче, подумала я. Поступово за вікном стемніло, дівчину з малюком відвезли, лікарі з медсестрами пішли спати і я залишилася одна зі своїми вже досить болючими переймами. На 12 годину вони вже були з проміжком 4-5 хвилин. Через 3 години я вже не знала куди подітися від дикого болю !! Я завжди думала, що зможу стерпіти біль і не буду кричати, але було дуууже боляче, це не передати словами, болю
при місячних це рай! Я стогнала, я зривалася на крик, я намагалася дихати по-собачому як скрізь написано, але в мене виходило как-будто гарчить ведмідь. Між переймами я провалювалася в сон. В 4:00 я не витримала і натиснула на кнопку виклику лікаря, прийшла медсестра і зробила укол, але він мені зовсім не допоміг, потім прийшла акушерка, я почала благати зробити мені епідуралку, але вона подивилася не мені великими очима і сказала: "Дитинко ти не знаєш чим тобі це може обернутися!" подивилася розкриття матки і пішла ...

О 6 ранку прийшов милий молодий лікар запитав чи є у мене потуги, а вони якраз почалися правда слабенькі, я сказала "є", Він подивився мене і підбадьорив: скоро будемо народжувати. Я зраділа. О 6:30 прийшов цей молоденький лікар, акушерка, дитячий лікар і почали готувати крісло, потім взгромоздолі
мене на нього і наказали на сутичці тужитися. Я чесно виконувала їхні накази, але малюк ніяк не хотів виходити, у мене вже закінчувалися сили, поставили КТГ, я почула як б'ється сердечко мого хлопчика і це додало мені ще трохи сил, але нічого не виходило. В один "прекрасний" момент я прокинулася від чергової сутички і побачила свою акушерку сидить за столом із закритими очима, це було велике
потрясіння. Тут зайшла літня лікар, їй поскаржилися на мене, вона подивилася розкриття і як гаркне: " Ви навіщо її сюди посадили, ще головка дуже високо, їй ще рано народжувати!" Я оніміла ... У підсумку мене поклали назад на ліжко. Сутички все сильніше, потуги все сильніше, хочеться тужитися, а можна! У якийсь момент я почала задихатися, мені стало важко дихати, ну от тільки цього не вистачало!

До 8 ранку я вже була ледве живий, мені поставили крапельницю з глюкозою і тут у мене почалася одна суцільна сутичка !!! Мене знову посадили на крісло, який же це кайф коли можна тужитися !!! Я стала тужитися і
паралельно мені тиснули на живіт. На другий потузі вийшла голівка, на третьому вискочив весь мій синок, його підняли наді мною і тут на мене полився маленький тепленький фонтанчик, це мій синочок позначив матусю !!! Дуже мене засмутило, що ні пложілі мені його на живіт, а я дуже цього чекала, але просити не було сил. Народила я добре, було 3 маленьких внутрішніх розриву. Зашивали прямо по живому, але після 12 години сутичок це вже суща дурниця, хоча і не приємно. У якийсь момент я подивилася де мій молиш і побачила його попу і дві маленькі п'яточки і в мене потекли сльози ...

Зараз нам 4.5 місяці і я вже готова народжувати другу. Коли видешь це чудо, то думаєш, що можна і потерпіти трохи, що б потім хтось назвав тебе "мама".

Аліна і Максимка.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 1686
Увага, тільки СЬОГОДНІ!