Чудові пологи в пологовому будинку № 15

Фото - Чудові пологи в пологовому будинку № 15

Всім привіт! Для початку хотілося б зробити невелику передмову до розповіді про пологи і написати трохи про пологовому будинку № 15 (Шарікоподшипниковськой вул.) - Спеціалізація пологового будинку передчасні пологи. На багатьох форумах існує думка, що цей пологовий будинок поганий, що там хамське ставлення, що персонал погано ставиться до вагітних і народжують. Хочу спростувати цю думку, у жовтні 2004 року пролежала у відділенні патології на 4 поверсі більше двох тижнів. Як тільки надійшла на поверх відразу відчула якусь домашню атмосферу (з чим порівнювати вже було). Палатним лікарем був Кудрявцев Михайло Юрійович, висококваліфікований молодий спеціаліст-дуже уважна людина просто із золотими руками процедурна медсестра Куликова Світлана (крапельниці ставить просто на відмінно). Дівчатка-медсестри на посту теж ніякого негативу не залишили. Підлоги в коридорі миють, мало не щогодини, жодного грубого слова за час, проведений в патології я ні від кого не почула. Так, годують там не дуже, так, туалет і душ в коридорі одні на весь поверх, палати на 6-7 чоловік, немає телевізора в холі, але в цьому пологовому будинку дійсно допомагають продовжити вагітність або якщо це неможливо допомогти народитися діткам раніше терміну. У пологовому будинку дуже хороше обладнання саме для таких малюків, з вигляду будівля здається старим і обшарпаним, але це тільки вид зовні. І ще, я розумію, що багато негативу про це пологовому будинку пишуть мами недоношених дітей, звичайно, їм довелося несолодко, але й лікарі теж не винні, в цьому пологовому будинку дійсно роблять все можливе щоб допомогти малюкам.
Ну, а тепер, власне і сам розповідь про пологи.

ПДР мені ставили на 15 січня. З моєї знайомої акушеркою ми домовилися приїхати виглядати 13 січня, вранці я дзвоню їй і кажу, що в мене нічого не відбувається, просто потягує низ живота, вона каже, що тоді сенсу приїжджати сьогодні немає і пропонує приїхати 16 січня в пологовий будинок. Вирішили зробити саме так. І раптом через 10 хвилин після нашої розмови я помічаю, що в мене не просто вже потягує низ живота, а почалися перейми, я вирішила, що це знову помилкові (так як досвід уже був). Час був 12.44. Я вирішила вдіяти домашні справи і заодно позасекать час, періодичність 15 хвилин. Через годину стало вже крутити низ живота серйозніше і періодичність стала 7 хвилин, я подзвонила акушерці, вона сказала їхати в пологовий будинок, я викликала таксі і зателефонувала чоловікові, сказала, що начебто було почалося.
У пологовий будинок я приїхала о 15.45, о 16.00 мене подивилася лікар Надія Іванівна і сказала, що розкриття 3 пальці, мене стали оформляти, потім зробили клізму. Подзвонила чоловікові, сказала, що народжую і щоб він заїхав за речами. Я гуляла по приймального відділення, заглядала в передпологові. Потім мене поклали в передпологову палату, прикріпили датчик на живіт, прийшла лікар, проколола міхур і сказала, що до 21.00 народимо. Мені вкололи реланіум і сказали, що 2 години я посплю. Після уколу я відразу заснула, годину пролетів як минула, відкриваю очі, на вулиці вже темно, сидить моя акушерка, читає журнал, дивлюся на годинник і мені навіть не віриться, що година пройшов. На другу годину сну мене вже не вистачило, прийшла лікар - розкриття 5 пальців, сутички через 2 хвилини, вже набагато серйозніше, ніж спочатку. Приїхав чоловік, я вийшла до нього в приймальне, ми поговорили трохи і я пішла знову в передпологову. Акушерка відправила його додому, сказавши, що подзвонить, коли час прийде. Мені запропонували піти прогулятися, мене вистачило тільки дійти до туалету і назад, лежати було легше. Час летів швидко, приходили лікар, акушерки, відволікали мене, ми сміялися, мені вкололи ще но-шпу і щось для дитини (вже не пам'ятаю назву). Розкриття 8 пальців, перейми йдуть через хвилину, акушерка каже: "Вставай, і 3 сутички постій", Ось це було тяжко, зціпивши зуби я відстояла 3 сутички і знову лягла на ліжко. Через якийсь час мені захотілося тужитися, мені розповіли, як дихати і як піднімати ноги і я якийсь час тужилася на сутичках. Моя акушерка подзвонила моєму чоловікові, і сказала, щоб під'їжджав, скоро народимо. Прийшла лікар розкриття 10 пальців. Дівчата-акушерки повели мене в родову, я йду по коридору, вони мене тримати під руки з двох сторін, а мені все не віриться, що я вже народжую. Сяк-так видерся на крісло, акушерка Людмила Петрівна одягла спец. одяг і через якийсь час мені дозволили тужитися вже по-справжньому. Не пам'ятаю вже скільки разів я тужилася, в голові промайнула думка, що я щось роблю неправильно, що в мене чомусь не виходить (начиталася в журналах і книгах, що народжують за 2-3 потуги), я сказала, що акушерці , а вона розсміялася і каже: "Вниз подивися, голова вже вилізла", Я подивилася між ніг і побачила, що малюк вже наполовину виліз, ще одна потуга і він народився повністю. Ображено заплакав, мені показали малюка і лікар-неонатолог забрав його в іншу кімнату. Я подивилася на годинник - 20.50. Через 5 хвилин вийшла плацента. Мене повезли в операційну, оглянути матку, народила я без розривів і без розрізів, тільки з маленькою садном на губі. Мені наклали пару стібків. Сам огляд матки і коли зашивали для мене було найболючіше з усіх родів, коли зашивали, я весь час кудись з'їжджала в сторону на столі, лікар сказала: "Так добре поводилася на пологах, а тут крутишся, адже зовсім трохи треба зашити", А мені чомусь саме це було найболючіше, наді мною зглянулися і вкололи новокаїн поруч з цим разривчік. Потім мене вивезли в коридор, на живіт поклали грілку з льодом. Мене підкотили до дверей, з неї виглянув мій чоловік, йому вже показали нашого сина. Ми поговорили пару хвилин, акушерка відправила чоловіка додому, а мене залишили лежати в коридорі на 2 години.
Вийшов лікар з моїм малюком, уже загорнутим у ковдру, розповів, про дитину. Вага 3770, зріст 52 см, по Апгар 8 балів. Після цього лікар забрав його в дитяче відділення, так як з'ясувалося, що є деякі проблеми. А я почала обдзвонювати родичів, друзів і знайомих. Ось так за 8 годин від початку сутичок народився наш Єгорка.

Ніякого негативу від самого процесу пологів у мене не залишилося, дальще були деякі проблеми, але це вже зовсім інша історія ... Так що хочеться побажати всім дівчатам, легких пологів і тільки позитивного настрою на цей процес (від цього дуже багато що залежить)! :-)

Swallow *

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 1151
Увага, тільки СЬОГОДНІ!