Адміністративні питання

Фото - Адміністративні питання

Зараз широко поширений споживчий кредит для оплати різних товарів. Чи використовується такий кредит для оплати медичних послуг?

Питання: У мене 5 місяців вагітності, народжувати буду за місцем проживання, але хочу поїхати в чергову відпустку "на землю". Чи можна мені отримати лікарняний лист на декретну відпустку пізніше на місяць, як тільки повернуся з відпустки, і не проходити всі аналізи (платно!) В інших містах країни, де я хочу відпочити. Лікарі кажуть - не можна. (Людмила)

Відповідь: Людмила, дійсно - не можна.

Завідуюча амбулаторно-діагностичним відділенням «Пологові будинки на Фурштатской» Максимова Тетяна Петрівна

Питання: Зараз широко поширений споживчий кредит для оплати різних товарів. Чи використовується такий кредит для оплати медичних послуг? (Рудольф).

Відповідь: Рудольф! Так, використовується і процедура оформлення споживчого кредиту для оплати медичних послуг проходить швидко і зручно. Ми допомагали оформити такий кредит через відділення Ощадного банку та ВАТ «Внешторгбанк».

Головний бухгалтер Пологові будинки на Фурштатской Чемакіна Н.І.

Питання: Чи маю я право на оплату часу, витраченого на медичне обслуговування в жіночій консультації під час вагітності? (Поліна)

Відповідь: Поліна, при необхідному зверненні за медичною допомогою, Вам слід представити в адміністрацію документи, що підтверджують перебування в жіночій консультації чи іншому медичному закладі, і на підставі цих документів час, витрачений на відвідування лікаря, буде оплачено як робоче (ст. 254 ТК РФ ). При цьому закон не називає гранична кількість можливих відвідувань лікаря, а адміністрація підприємства не має права перешкоди в проходженні медичного обстеження або лікування.

Член Санкт-Петербурзької міської колегії адвокатів, адвокат ЛПУ «Пологовий будинок №2» Бородатий Сулик Абрамович.

Питання: Доброго дня. Відділ фірми, в якому я працюю, збираються ліквідувати. Скажіть, чи можуть мене звільнити, якщо я вагітна? (Надія)

Відповідь: Надія, керівництво підприємства не може звільняти жінок у період вагітності незалежно від підстав (в тому числі з причини прогулів, невиконання обов'язків по службі, скорочення штатів та ін.). При цьому не має значення те, знала адміністрація про вагітність звільняти чи ні (ст. 261 ТК РФ). При судовому розгляді, суд повинен поновити на роботі жінку, звільнену за будь-якої причини і на будь-якому терміні вагітності. Виняток становить повна ліквідація підприємства, але в такому випадку, роботодавець зобов'язаний працевлаштувати вагітну жінку, а до знаходження їй нового місця роботи виплачувати їй середньомісячний заробіток протягом трьох місяців з моменту звільнення.

Член Санкт-Петербурзької міської колегії адвокатів, адвокат ЛПУ «Пологовий будинок №2» Бородатий Сулик Абрамович.

Питання: Поясніть ще раз, що таке материнський капітал, запропонований нашим Президентом у своєму останньому посланні Федеральним зборам? (Інга)

Відповідь: Інга, материнський капітал - це сертифікат, номінальною вартістю 250 тис. Рублів, що видається жінкам при народженні другої і наступних дітей. Кошти можна буде витратити на поліпшення житлових умов, для зарахування до Пенсійного фонду на накопичувальний рахунок жінки, а також для отримання освіти. Не виключено, що список будинків, в яких можна буде купити житло, а також список навчальних закладів, в яких можна буде вчитися за сертифікатом, буде закритий і складений чиновниками, що може істотно знизити ринкову вартість сертифіката.

Начальник відділу охорони здоров'я Адміністрації Центрального району СПб Беженар Сергій Іванович

Питання: В чому різниця між страхуванням і обслуговуванням в медичному центрі? (Ірина)

Відповідь: Ірина, в медичному центрі будь-якої форми власності Ви зазвичай отримуєте комплекс медичних послуг, який строго лімітований: конкретна кількість візитів лікаря, конкретну кількість аналізів, конкретну кількість діагностичних обстежень і т.д. Таке обслуговування називається абонементом на певний строк. Якщо кількість тих чи інших послуг за даною програмою використано, то Ви повинні будете доплатити якусь суму грошей. У деяких медичних центрах на сьогодні пропонується така послуга, як необмежену кількість візитів лікаря при захворюванні, але все одно обстеження і лікування строго регламентовано. Договори ДМС включають в себе необмежену кількість візитів лікаря при захворюванні, в тому числі і необхідних фахівців за призначенням особистого лікаря, необхідне обстеження. Крім того, в програми страхування (крім «Амбулаторної») входить необмежену кількість викликів альтернативної швидкої допомоги при гострих ситуаціях, чого немає в абонементне обслуговування. При необхідності госпіталізації дитини, за програмою ДМС це буде надано. Буде сплачено всі обстеження і лікування дитини, спільне перебування з мамою в більш комфортних умовах, харчування мами. Оплачується перебування в стаціонарі без обмежень. Лікар-експерт страхової компанії на наступні ж добу відвідує госпіталізованого дитини і проводить контроль за ходом лікування та обстеження. Таким чином, проводиться 3-х рівневий контроль якості медичної допомоги застрахованим дітям: завідувач відділенням медичного центру, головний лікар медичного центру-лікар-експерт страхової компанії і його керівник- менеджер страхової компанії, який уклав договір страхування і його керівник. Заплативши один раз, Ви більше вже не оплачуєте ніякі послуги відповідно до програми страхування. Всі проблеми з організації надання цих послуг бере на себе страхова компанія. Ось в цьому і полягає різниця між абонементом і страхуванням.

Начальник відділу продажів ДМС СК «Ренесанс Страхування» Ямщикова Віра Єгорівна

Питання: Які страхові програми існують для дітей, які виїжджають на літній відпочинок в межах Росії і за кордон? (Марина)

Відповідь: Існують програми страхування від нещасних випадків і хвороб на короткий проміжок часу - літній відпочинок. Дані програми страхування мають на увазі виплату грошових коштів готівкою безпосередньо страхувальнику, тобто батькам. Дану виплату батьки отримують, якщо раптом дитина отримує травму (перелом руки, ноги, пальці і т.д.) під час літнього відпочинку. Такі програми недорогі (страхова премія в межах від 50 до 200 рублів), а виплата становить до 10 000 рублів. Є програми страхування виїжджаючих за кордон - поліс оформляється на маму спільно з дитиною при виїзді мами з малюком на відпочинок за кордон. Вартість його залежить від термінів виїзду і бажання батьків по відповідальності страхової компанії перед ними.

Начальник відділу продажів ДМС СК «Ренесанс Страхування» Ямщикова Віра Єгорівна

Питання: Я хотіла б народжувати на платному відділенні пологового будинку. Чи зможу я частково оплатити платні послуги родовим сертифікатом? (Жанна)

Відповідь: Жанна, родовий сертифікат передбачає збільшення фінансування тільки для державних і муніципальних пологових будинків. Таким чином, оплата сертифікатом платних послуг неможлива. Начальник відділу охорони здоров'я Адміністрації Центрального району СПб Беженар Сергій Іванович У пологовому будинку на Фурштатской родові сертифікати приймаються в рахунок оплати платних додаткових медичних послуг.

Головний лікар ЛПЗ «Пологовий будинок №2» Сальникова Наталія Павлівна

Питання: Скажіть, будь ласка, я знаю, що застосування ваккум в пологах заборонено в Росії так само як і застосування акушерських щипців. Чи так це? Чим небезпечне застосування вакууму для дитини? Які можуть бути наслідки? Чи може це позначитися яким-небудь чином на його розумовому розвитку? Спасибі за відповідь. Лідія (Париж)

Відповідь: У Росії акушерські щипці застосовують. У деяких країнах застосовують тільки вакуум-екстрактори. У всіх випадках є ризик травматизму плода.

Новиков Борис Миколайович - головний акушер-гінеколог Санкт-Петербурга, завідувач кафедри акушерства та гінекології медичної академії ім. Павлова, д.м.н., професор

Питання: Будьте ласкаві, дайте відповідь, в РД №2 оплата проводиться тільки за договором готівкою (безналом) або можлива оплата послуг на підставі поліса ДМС? Якщо можлива, то які страхові компанії надають послуги ДМС з ведення вагітності, пологів та післяпологового спостереженню по самому повному переліку послуг та з найвищою якістю і скільки приблизно може коштувати такий поліс? Заздалегідь дякую за відповідь. Юлія (Санкт-Петебург)

Відповідь: Юлія, оплата в «пологовому будинку на Фурштатской» виробляється за договором готівкою, за кредитними картками Visa, Master Card, Maestro, а також за полісами ДМС. Пологовий будинок на Фурштатской співпрацює з усіма страховими компаніями міста, багато з них надають послуги з ведення вагітності та пологах. Вартість поліса ДМС потрібно дізнаватися в страхових компаніях. Наш пологовий будинок може запропонувати Вам програму «Спостереження з ранніх строків вагітності». (Вартість програми 32800 руб.) Вона включає: -Спостереження жінки з ранніх строків вагітності до пологів з видачею всіх необхідних документів, лікарняних листів, оформленням декретної відпустки-- всі необхідні аналізи для вагітної жінки - огляди лікарів-спеціалістів-- контрольні УЗД з використанням тривимірного апарату ультразвукової діагностікі- - підготовка майбутньої мами до пологів в «Школі молодих матерів» - - лікувальну фізкультуру- - кисневі коктейлі. Якщо виникає необхідність у госпіталізації, жінка буде госпіталізована у відділення патології вагітності нашого пологового будинку. За бажанням майбутньої мами один лікар може спостерігати її до пологів і бути індивідуальним лікарем в пологах. Для цього після 30 тижнів вагітності необхідно укласти договір на пологи і післяпологовий період. Договір включає: сімейні пологи (присутність родича) в окремому пологовому залі з індивідуальним лікарем (за Вашим вибором) і весь післяпологовий період з усім комплексом послуг з догляду за мамою і малюком. Вартість такого договору на сьогоднішній день залежить від рівня комфортабельності палат і коливається від 35 020 руб. до 86800 руб. У нашому пологовому будинку є палати готельного типу, в яких передбачено проживання всієї родини. Більш докладно на всі Ваші запитання ми відповімо Вам за телефоном: (812) 272-37-27. Будемо раді бачити Вас в нашому пологовому будинку.

Головний лікар Пологові будинки на Фурштатской Сальникова Н.П.

Питання: Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в якому розмірі зараз оплачується лікарняний по вагітності. Спасибо. Світлана (Санкт-Петербург)

Відповідь: Світлана, оплачуються 140 днів декретної відпустки (це дородовий і післяродовий разом).

Завідуюча амбулаторно-діагностичним відділенням «Пологові будинки на Фурштатской» Максимова Тетяна Петрівна



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 1103
Увага, тільки СЬОГОДНІ!